מערכת קלאב סקול נועדה להכשרת עובדים ומנהלים בענף הברים, מסעדות וחיי הלילה
באופן ממוקד, פרקטי ובדגש רב על ההתפתחות האישית


ארי פן, יזם ומייסד המערכת

בשנת 2006 המסע שלי התחיל כיחצן מסיבות בהיותי נער והתשוקה לכותלי הבר הייתה לא פחות מקוסמית. בשנת 2008 שמלאו לי 18 לא היססתי ורכשתי ידע מכל גורם מקצועי על מנת להפוך לברמן האולטימטיבי.

עבדתי בעשרות ברים מכל הסוגים ועד מהרה מצאתי את עצמי בתפקיד מנהל בר (איפשהו בשנת 2012) של עשרות עסקים בענף לאורך השנים. בשנת 2015 פתחתי את המועדון הראשון בחיי כאשר אני מנהל מועדון אחר במקביל, בבירת הלילה – תל אביב. בנוסף ולאורך השנים רכשתי ידע אקדמאי במנהל עסקים, פסיכולוגיה, פסיכולוגיה צרכנית, תקשורת והעשרה מאד רחבה בהתפתחות האישית – תקשורת בין אישית,  NLP (ניתוב לשוני פיזיולוגי), טכניקות תקשורת מודרניות, דוברות והרשימה עוד ארוכה. לאורך השנים עשיתי רישומים של מה עובד ומה לא, מה גורם לסכום בדו"ח Z  לעלות ומה גורם לו לרדת. 

ומה שצרם לי יותר מכל הוא שנתקלתי פעם אחר פעם בתופעה חוזרת כאשר ברמנים ומלצרים (גם כאלו עם ניסיון רב ורזומה שמן מאוד) הסובלים מחסך בידע פרקטי המשנה עולמות עבורם ועבור העסק כאשר אף גורם מקצועי לא מספק זאת באופן ממוקד ומהיר. לכן יצרתי את מערכת קלאב סקול, המכשירה ללא עוררין את העובד למכונה אנושית אפקטיבית חסרת מעצורים.

המטרה שלי, בדומה למה שאמרתי בסוף אחד הקורסים שיצרתי "ברמן אלפא" – שהענף יהיה בעליה מתמדת, הרבה תרבויות הדוגלות שהנאה ובילויים זה מהות החיים, חשובה לי שהמודעות תעלה. אנחנו בעסק המספק לאנשים חוויה ובילוי, אז בואו ונספק להם את זה ביג טיים.

דילוג לתוכן