ארי פן

ארי פן

נעים מאוד, שמי ארי פן

15 שנים אני בענף הברים, מסעדנות, מלונאות וחיי הלילה בפרט. יצרתי את המערכת במטרה לספק הכשרה עם המון ידע הכרחי לעובדים בענף הנדרש ממועדונים והפקות ענק, איפה שיש היקפים גבוהים של תנועה ורווחים וכמובן תעסוקה לבוגרים. בגיל 25 פתחתי מועדון ענק במרכז תל אביב על אדמת בית מעריב וכיום אני מפעיל מעל ל- 500 אירועים בשנה ומגייס מעל ל- 1,000 עובדים למועדונים, ברים ופסטיבלים ברחבי הארץ. אני מזמין אתכם לקבל את המסלולים האפקטיביים והמתקדמים ביותר + כניסה למאגר העבודות שיצרתי “אלפא גרופ”.

זו זכות עבורי לעבוד עם כל אחד שבוערת בו התשוקה לברים, מסיבות והפקות. אני יודע איך זה, כי אני שם בעצמי ואני פה בשבילכם. תנו לי להיות האדם שיספק לכם עבודה כיפית ורווחית. תנו לי להיות הכרטיס כניסה שלכם בחיי הלילה, כפי שעשיתי זאת עם מאות נוספים.

נגן וידאו

הספר “כוכב הלילה” + משלוח עד הבית

₪102

כל התכנים, הכלים, התובנות, הטכניקות והסודות שהקורסים מכילים הינם מתבססים על הצלחות מאומתות בענף הלילה במגוון תפקידים: ברמנים, מנהלי בר, אנשי הפקות, בעלי עסקים, תקליטנים ועוד. כמו כן, ישנם טכניקות הלקוחות מעולם הNLP, פורץ דרך העולמי. לכן, יש אחריות מלאה עבור כל הידע המועבר בקורסים. ארי פן וכל צוות קלאב סקול, כאמור לשנת 2021 כוללים עשרה אנשי צוות, ביניהם מחלקת שיווק ומכירות, קריאייטיב, מתכנתים, כוח אדם – גיוס להפקות וצוות המקצועי – מאחלים הצלחה רבה ורוכשים גאווה רבה עבור הבוגרים.

למידע נוסף השאירו פרטים

או התקשרו:

053-3975173

להתכתבות מהירה עם נציג

שעות פעילות:

א׳ – ה׳ 12:00-20:00

ו׳ 12:00-16:00

נציגנו יחזרו אליכם עד 2 ימי עסקים