צור קשר

מענה טלפוני:

 054-4469837

מענה בוואצפ:

 055-7220042

דואר אלקטרוני ישיר:

 clubschoolisrael@gmail.com

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

למידע נוסף

שאלות והכוונה

תכניות וחבילות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שאלות נפוצות

בהחלט. הקורסים אינם מהווים תחליף לקורס ברמנים בשיטה הקונבנציונלית בענף. המידע המועבר הינו מעשיר ומפתח אישית ומעולם הפסיכולוגיה הצרכנית. למעשה, מהווים בהחלט יתרון התחלתי.

הקורסים הינם דיגיטליים ונגישים מכל מקום. הם דיסקרטיים, ממוקדים וללא הסחות דעת. החומר הנלמד אינו תחליפי ולמעשה אף רצוי לרכישה בנוסף לקורס של בתי ספר המלמדים בשיטה הקונבנציונלית בענף. החומר תכלס ולעניין ומדבר על מה שאף אחד לא מדבר, הקורס מלמד, פותח ומביא פתרון לכל ה”שפה המלוכלכת” והמניפולציות בענף. כמו כן, לא רק מאחורי הבר – שמעבר גם לקורסים שאינם קשורים למוזגות – בר במערכת, הקורסים נותנים גישה מצליחה מכל מבט אפשרי לכל ארגון. מתאים בהחלט גם למנהלי עסקים ולמלצרים.

אף קורס או ממסד כזה או אחר יכול באמת להבטיח זאת. ניתן לקשר דרך פלטפורמות השמה לבעלי עסקים שמחפשים עובדים (אם ראית ססמא ל”עבודה מובטחת” בהחלט ניתן לקחת בחשבון כי יתכן ומדובר בגורם שרלטני). 

להתקבל לעבודה (על אחת כמה וכמה במקומות הנחשקים ביותר) הוא לחלוטין תלוי בבוגר/עובד שבאמת לוקח אחריות על החיים שלו ומתפתח גם באופן האישי. 

מה שכן – בוגרי הקורסים יהנו מכניסה לקבוצת “צוות לילה” אשר מבודלת אך ורק להצעות עבודה איכותיות של מועדונים, ברים, פסטיבלים והפקות ענק. יתרון נוסף לבוגרי הקורסים של קלאב סקול משמעותי בהחלט מאחר והמערכת הזו ובפרט הקורסים נבנו על בסיס בעיה חוזרת כי אין הכשרת עובדים מהסוג הזה, המפתחת אישית ברמה הגבוהה ביותר. למעשה, אחרי הקורסים של קלאב סקול להיכנס לעבוד במקומות נחשקים – זו כלל לא עבודה קשה. בהצלחה! 

הקורסים הינם דיגיטליים הניתנים להעתקה / שכפול ולכן אפשרות זו תיאלץ לעבור בדיקות ותהליך מעמיק. עם זאת – נשמח לשמוע במה מדובר ונטפל בכל בעיה עד ל-100% שביעות הרצון והפתרונות הם על גבול האין סופיים. 

ארי פן, מייסד המערכת אכן לוקח 100% אחריות ומציע כי אם לא השלמת את כל הקורס אכן יהיה החזר כספי, אך כן חשוב לציין כי לאחר הביטול גם לא תהיה גישה ל”צוות לילה” כאמור שם כל המשרות השוות והרווחיות ביותר בענף. ניתן ליצור קשר בעמוד “צור קשר והטיפול יהיה הולם ובהקדם. 

*דגש בתגובה זו, הרי פונה לנשים וגברים כאחד.

המידע, מבנה ותוכן הקורסים בנויים מידע פרקטי (כלים לעשיה) ותובנות. 

ובכן, כשבוחרים ללמוד או לקבל ייעוץ ממישהו – נקבל אותו ממי שכבר הגיע לתוצאה אליה אנחנו רוצים להגיע. עם זאת, הקורסים נותנים זווית ופרספקטיבה מעשירה גם לברמנים עם נסיון ורזומה שמן בענף. לא מועבר חומר שאין עליו ערבות או “אבא ואמא”. הקורסים נותנים מענה לכל תרחיש וסיטואציה, עברו בדיקות והתאמות גם לעובדים המחשיבים עצמם כמקצוענים בהחלט, מעשירים בהתפתחות האישית ומכיל חומר מעולם הפסיכולוגיה הצרכנית. בכל דרך אשר היא, צוות קלאב סקול מאחל המון הצלחה תמיד!

אל דאגה. יש צוות שיטפל בכל בעיה בכל רגע נתון ולרוב המענה הוא גם 24/7. ניתן ליצור קשר בעמוד “צור קשר“.

במקרה של עובד – הכוונה היא לבוגרים המעוניינים דחיפה / אימון אישי של 1 על 1 עם ארי פן, מייסד המערכת. ובכך להגביר משמעותית את היכולת להתקבל למקום עבודה נחשק בענף ויותר מהכל – להתפתח מקצועית. 

אם מדובר בבעל עסק  / מנהל עסק בענף – הליווי הוא לאופטימיזציה, פתרונות לבעיות, הגדלת רווחים ואוטוריטה חסרת תקדים לעסק.

לתכניות ליווי והצעות מחיר יש לפנות בפניה בעמוד “צור קשר“. רצוי לרשום כמה שיותר פרטים המאפיינים את העובד / עסק / בעיה לטובת בדיקת היקף השעות, תהליך מותאם ותמחור.

ובכן, זו שאלה מעט פרדוקסלית משום שההגדרה “יקר” זה עניין יחסי וחישוב ההשקעה של משאב ה”כסף” הוא בהתאם למה שהוא מניב.

אם מדובר בעובד – לא תדע עד שתנסה, אך ניתן לומר כי בעקבות הקורס סיכוי לא רע בכלל שתתחיל להרוויח במשמרת אחת כפול ממה ששילמת על הקורס…

אם מדובר בבעל עסק / מנהל בר / אדם שלוקח אחריות על החיים של עצמו ובוחר בזכות להצליח – להביא כסף מהבית לתפקוד העסק זה לא יותר מהיסטוריה. רווחים עם זאת – יגיעו באיזי (;

*דגש בתגובה זו, הרי פונה לנשים וגברים כאחד

להטבת מסלול לברמנים בחיי הלילה והברים
מלאו את פרטיכם למטה ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר לפרטים והרשמה:

או התקשרו:

054-4469837