קורס תקלוט DJ
אונליין

מהיום כל אחד יכול ללמוד תקלוט, כבר עכשיו ומהבית.

קורס תקלוט
למה כדאי ללמוד אצלנו?

כניסה לקהילה שלנו עם הצעות עבודה 

הגישה לשיעורים זמינים עבורך 24/7 ומכל מקום

תמיכה וליווי לאורך כל הדרך

מבין המועדונים והפקות שאנו מספקים להם עובדים

ומה אומרים עלינו?

סאם פטרנקו ביקורת קלאב סקול
רפי ברטל ביקורת קלאב סקול
מורן גלילי ביקורת קלאב סקול
פלי תלמיד ביקורת קלאב סקול

ת'כלס: מה מו מי?
הקורס תקליטנים אונליין שלנו פותח במטרה להכשיר את כל מי שאי פעם חלם להיות DJ ולהיקשר לגורמים הרלוונטיים בענף הלילה וההפקות. הוא נגיש, מפורט ויסכם לכם את כל מה שעליכם לדעת על מנת לתפעל מיקסר, לנגן מוזיקה, להרגיש את הקהל ולבחור בנישה.

בונוס של כוכבים!

כניסה לקבוצת השמה לעבודה המבודלת למועדונים, ברים, הפקות ופסטיבלים

איך זה עובד בתכל'ס?

מצטרפים למסלול

מתחילים ללמוד במיידי מהבית ומתמקצעים

נכנסים לקבוצת כוכבי הלילה מתי שרוצים ומקבלים עבודה

מתחילים לעבוד בעבודה כייפית ולהרוויח ים כסף!

שאלות נפוצות

ובכן, במיוחד בתקופה הזו תוכלו ליהנות ממחיר ריצפה שלא יחזור על עצמו וברגע שכל המועדונים והמסיבות יחזרו (הרי בואו… נחזור בענק) תתחילו לעבוד במיידי, תנצלו את ההזדמנות עכשיו ותרוויחו בענק אח”כ, ככה החכמים פועלים בכל דבר (;

בהחלט. הקורסים אינם מהווים תחליף לקורס ברמנים בשיטה הקונבנציונלית בענף. המידע המועבר הינו מעשיר ומפתח אישית ומעולם הפסיכולוגיה הצרכנית. למעשה, מהווים בהחלט יתרון התחלתי.

הקורסים הינם דיגיטליים ונגישים מכל מקום. הם דיסקרטיים, ממוקדים וללא הסחות דעת. החומר הנלמד אינו תחליפי ולמעשה אף רצוי לרכישה בנוסף לקורס של בתי ספר המלמדים בשיטה הקונבנציונלית בענף. החומר תכלס ולעניין ומדבר על מה שאף אחד לא מדבר, הקורס מלמד, פותח ומביא פתרון לכל ה”שפה המלוכלכת” והמניפולציות בענף. כמו כן, לא רק מאחורי הבר – שמעבר גם לקורסים שאינם קשורים למוזגות – בר במערכת, הקורסים נותנים גישה מצליחה מכל מבט אפשרי לכל ארגון. מתאים בהחלט גם למנהלי עסקים ולמלצרים.

המידע, מבנה ותוכן הקורסים בנויים מידע פרקטי (כלים לעשיה) ותובנות. 

ובכן, כשבוחרים ללמוד או לקבל ייעוץ ממישהו – נקבל אותו ממי שכבר הגיע לתוצאה אליה אנחנו רוצים להגיע. עם זאת, הקורסים נותנים זווית ופרספקטיבה מעשירה גם לברמנים עם נסיון ורזומה שמן בענף. לא מועבר חומר שאין עליו ערבות או “אבא ואמא”. הקורסים נותנים מענה לכל תרחיש וסיטואציה, עברו בדיקות והתאמות גם לעובדים המחשיבים עצמם כמקצוענים בהחלט, מעשירים בהתפתחות האישית ומכיל חומר מעולם הפסיכולוגיה הצרכנית. בכל דרך אשר היא, צוות קלאב סקול מאחל המון הצלחה תמיד!

אל דאגה. יש צוות שיטפל בכל בעיה בכל רגע נתון ולרוב המענה הוא גם 24/7. ניתן ליצור קשר בעמוד “צור קשר“.

במקרה של עובד – הכוונה היא לבוגרים המעוניינים דחיפה / אימון אישי של 1 על 1 עם ארי פן, מייסד המערכת. ובכך להגביר משמעותית את היכולת להתקבל למקום עבודה נחשק בענף ויותר מהכל – להתפתח מקצועית. 

אם מדובר בבעל עסק  / מנהל עסק בענף – הליווי הוא לאופטימיזציה, פתרונות לבעיות, הגדלת רווחים ואוטוריטה חסרת תקדים לעסק.

לתכניות ליווי והצעות מחיר יש לפנות בפניה בעמוד “צור קשר“. רצוי לרשום כמה שיותר פרטים המאפיינים את העובד / עסק / בעיה לטובת בדיקת היקף השעות, תהליך מותאם ותמחור.

ובכן, זו שאלה מעט פרדוקסלית משום שההגדרה “יקר” זה עניין יחסי וחישוב ההשקעה של משאב ה”כסף” הוא בהתאם למה שהוא מניב.

אם מדובר בעובד – לא תדע עד שתנסה, אך ניתן לומר כי בעקבות הקורס סיכוי לא רע בכלל שתתחיל להרוויח במשמרת אחת כפול ממה ששילמת על הקורס…

אם מדובר בבעל עסק / מנהל בר / אדם שלוקח אחריות על החיים של עצמו ובוחר בזכות להצליח – להביא כסף מהבית לתפקוד העסק זה לא יותר מהיסטוריה. רווחים עם זאת – יגיעו באיזי (;

*דגש בתגובה זו, הרי פונה לנשים וגברים כאחד

למידע נוסף השאירו פרטים

או התקשרו:

054-4469837