שאלות ותשובות

בהחלט. הקורסים אינם מהווים תחליף לקורס ברמנים בשיטה הקונבנציונלית בענף. המידע המועבר הינו מעשיר ומפתח אישית ומעולם הפסיכולוגיה הצרכנית. למעשה, מהווים בהחלט יתרון התחלתי.הקורסים הינם דיגיטליים ונגישים מכל מקום. הם דיסקרטיים, ממוקדים וללא הסחות דעת. החומר הנלמד אינו תחליפי ולמעשה אף רצוי לרכישה בנוסף לקורס של בתי ספר המלמדים בשיטה הקונבנציונלית בענף. החומר תכלס ולעניין ומדבר על מה שאף אחד לא מדבר, הקורס מלמד, פותח ומביא פתרון לכל ה"שפה המלוכלכת" והמניפולציות בענף. כמו כן, לא רק מאחורי הבר – אמנם הקורס מדבר בשפת הברמן אך נותן גישה מצליחה מכל מבט אפשרי לכל ארגון. מתאים בהחלט גם למנהלי עסקים ועד למלצרים.

לא אך יתרון לבוגרי קורסים של קלאב סקול משמעותי בהחלט. למעשה, אחרי הקורסים בקלאב סקול להיכנס לעבוד במקומות הכי נחשקים – זו כלל לא עבודה קשה. הקורסים הינם דיגיטליים הניתנים להעתקה / שכפול ולכן אין באפשרותי לבצע החזר כספי. 

המידע, מבנה ותוכן הקורסים בנויים מידע פרקטי (כלים לעשיה) ותובנות. 

הקורסים נותנים זווית ופרספקטיבה מעשירה גם לברמנים עם נסיון ורזומה שמן בענף. לא אלמד משהו שלא עשיתי וניסיתי בעצמי. הקורסים נותנים מענה לכל תרחיש וסיטואציה, מעשירים בהתפתחות האישית ומכיל חומר מעולם הפסיכולוגיה הצרכנית.

דילוג לתוכן